Apartament w Kołobrzegu
 
 
Foto
Foto
Foto
Kołobrzeg - doskonały wypoczynek o każdej porze roku

Hotel Diva Spa
to  nowoczesny kompleks wypoczynkowy, usytuowany w paśmie nadmorskiej zieleni uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzeg, zaledwie 200 metrów od piaszczystej palży. Stanowi doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku.W pobliżu znajduje się park ze ścieżką zdrowia, korty tenisowe, kręgielnia, mini golf. Kilkunastominutowy spacer starczy by znaleść się na molo lub w centrum kołobrzegu.
 
Oprócz świetnej lokalizacji , hotel ma do zaoferowania swoim gością bogate zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe. Do dyspozycji jest m.in: kryty basen z hydromasażami i gejzerami wodnymi, jacuzzi,sauna, grota solna , nowoczesne centrm rehabilitacyjne , siłownia oraz SPA & Wellness.
W hotelu znajduje się restauracja , kawiarnia , klub nocny. Dla najmłodszych Gości do dyspozycji są miejsca do zabawy, zarówno w częsci zamkniętej jak i na zewnątrz hotelu.Basen wyposażony jest w brodzik dla maluchów.

Zapraszamy do prywatnego apartamentu 104 o powierzchni 30m2 ,który mieści się na pierwszym piętrze
Hotelu Diva Spa. Apartament przystosowany jest do pobytu 2-4 osób. Składa się z przestronnej łazienki dużego balkonu i jednego pokoj , w którym znajduje się : małżeńskie łoże oraz rozkładana sofa.Wyposażenie jest zgodne ze standartem cztero-gwiazdkowego hotelu.Do dyspozycji gości jest telewizor LCD 32" ze stałym dostępem do telewizji kablowej oraz bezprzewodowego szerokopasmowego internetu, minibar, czajnik elektryczny , lodówka , garderoba.
Dla wszystkich gości na czas pobytu do dyspozycji dwa retro rowery.

Cena do uzgodnienia (w zależności od sezonu)


SERDECZNIE ZAPRASZAMY
www.kolobrzegdiva.pl
 
 
 


 
 
 
59-140 Chocianów, ul. Kolejowa 56
tel./fax: +48 76 818 51 77
e-mail: info@jiptransport.pl
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH